Vairāku līmeņu apmācību programma “VĪRIŠĶĪBAS SKOLA” nodrošina puišiem saprotamu, atbalstošu, iedvesmojošu vidi, kurā katrs dalībnieks atklāj un piedzīvo svarīgāko dzīves pieredzi – savu apzināto vīrišķību - ķermenis, sirds, prāts, prasmes.

Ko par mums saka mūsu klienti.

Mēs ticam, ka puisis un vīrietis kļūst vīrišķīgs, apgūstot prasmes un pilnveidojot sevi kopumā – ķermeni, sirdi, prātu. Tāpēc VĪRIŠĶĪBAS SKOLĀ teorētisku stundu vietā piedāvājam īstus pārbaudījumus, patiesas un nozīmīgas sarunas, vērtību apzināšanu un prasmju izkopšanu.

Vīrišķība sākas ar atbildības uzņemšanos, cieņu, pašdisciplīnu, izturību un drosmi.

Vīrišķību nevar nopirkt vai ielādēt kā aplikāciju telefonā.

To nevar dēlam uzdāvināt ne māte, ne tēvs. Dēls vīrišķību var attīstīt tikai apzināti par to mācoties no citiem vīriem vīrišķīgā vidē un drosmīgi pārvarot nezināmus apstākļus un attīstot izturību grūtībās, apliecinot savu gatavību uzsākt savas vīrišķības meklējumus.

Pārmaiņas puiša dzīvē sākas VĪRIŠĶĪBAS SKOLĀ

- vīrišķīga, atbalstoša un iedvesmojoša vide;

- patiesas un nozīmīgas sarunas par dzīves vērtībām;

- gandarījums un pārmaiņas dzīvē;

- īsti fiziski un emocionāli pārbaudījumi;

- veselīgs dzīvesveids un dzīves prasmes;

- patriotiskā audzināšana.

50h VĪRIŠĶĪGS IZAICINĀJUMS

Šis ir pirmais pārbaudījums puisim – ceļa sākums. Pēc tā paveikšanas viņš tiek uzņemts VĪRIŠĶĪBAS SKOLAS brālībā, kas sniedz viņam iespējas turpināt attīstīt savu vīrišķību dažādās apmācību programmās un kopīgos pasākumos, dalīties dzīves pieredzē ar līdzīgi domājošiem puišiem un vīriem. Tā ir dzīvi mainoša pieredze! Daudziem puišiem šis 50h  izaicinājums ir bijis nozīmīgs pagrieziena punkts turpmākajai dzīvei.

Vairāk

IZDZĪVOTĀJS

Šī ir otrā līmeņa programma, kurā var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri sekmīgi pabeiguši “50h izaicinājuma”. Puiši uz šo programmu ierodas daudz labāk sagatavoti gan fiziski, gan emocionāli: apguvuši vērtīgas dzīves mācības, kas mainījušas viņu vērtības, domāšanu, attieksmi un raksturu, un gatavi nākamajam vīrišķības attīstības posmam.

Vairāk

MENTORINGS 1:1

MENTORINGS 1:1 ir process, kurā mūsu instruktori - mentori regulāri, bet uz noteiktu periodu tiekās klātienē vai attālināti ar Jūsu dēlu viens pret vienu, lai turpināt atbalstīt un iedrošināt Jūsu dēlu ar praktiskiem dzīves padomiem, atklātām sarunām, kas viņam palīdzētu turpināt iesāktās pārmaiņas ikdienā, uzlabot attiecības ģimenē, attīstīt disciplīnu, mainīt attieksmi, attīstīt labus paradumus un veicināt personīgo attīstību kopumā kā topošajam vīrietim.

SPORTA KOMANDĀM

Mēs nodrošinam apmācības, seminārus un mentoringu sportistiem, vecākiem un sporta komandām, kuras ir pieņēmušas drosmīgu lēmumu ieguldīt puišu personības izaugsmē, lai viņi atraisītu savu potenciālu, kopā ar komandu tiektos uz izcilību un uzvarētu gan dzīvē, gan spēles laukumā.