MĒRĶIS - VEICINĀT IZPRATNI PAR SEKOJOŠĀM VĪRIEŠA ATBILDĪBĀM:

# veselīgs dzīvesveids, pašdisciplīna;
# cieņa, savstarpējās attiecības ģimenē, skolā, sabiedrībā;
# spēja strādāt komandā;
# spēja attīstīt prātu un raksturu;
# iegūt dzīvei nepieciešamās prasmes;
# dzīvot jēgpilnu un mērķtiecīgu dzīvi.

KĀDAS NORISES SAGAIDA DALĪBNIEKUS?

# vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi;
# dažādas fiziskās aktivitātes, uzdevumi āra apstākļos (mežā, pludmalē, ūdenī) paaugstinātas fiziskās slodzes apstākļos;
# domāšana un diskutēšana par augstāk minētajām vīrieša atbildībām;
# nakšņošana vienu nakti lauka apstākļos mežā;
# personīgā mērķa (vai vairāku) uzstādīšana pirms došanās mājās.

“50h VĪRIŠĶĪGS IZAICINĀJUMS” neatstāj vienaldzīgu nevienu puisi. Vairums atzīst, ka tas ir bijis interesantākais, grūtākais un vērtīgākais no dzīvē piedzīvotā. 50 stundu laikā puiši iemācās svarīgas dzīves vērtības, iegūst jaunus draugus, atklāj jaunas spēju robežas, rod spēku paciest grūtības. Rezultātā puišiem uzlabojas attiecības ar vecākiem, viņi vairāk iesaistās mājas darbos, uzlabojas sekmes skolā, viņi sāk novērtēt apkārtējos cilvēkus, slinkuma vietā uzņemas atbildību un iniciatīvu. Puišos tiek attīstīts vīrišķīgs raksturs.
Šīs programmas rezultātus atzinīgi novērtē gan paši puiši, gan viņu vecāki.

Dalības maksā iekļauts kursa programmas saturs, instruktoru darbs, norises vietas izmaksas, materiāli, ekipējums, ēdināšana, vērtīgs T-krekls, fotogrāfa pakalpojumi.