2016

Pirmais tēvu un dēlu piedzīvojumu pārgājiens – sākums IZDZĪVOŠANAS SKOLAI. Tas joprojām ir grūtākais, garākais un aukstākais pārgājiens skolas vēsturē. No šī pārgājiena piecu gadu laikā esam izauguši līdz “Tēvu un dēlu” programmai, kuras mērķi ir stiprināt tēvu un dēlu attiecības, mācīt izdzīvošanai un dzīvošanai nepieciešamās zināšanas, prasmes, attīstīt vīrišķīgu raksturu un raisīt spilgtas emocijas, kas paliek abu atmiņā uz visu dzīvi.

2017

Tiek izveidota jauna IZDZĪVOŠANAS SKOLAS programma – tēviem ar meitām, lai kvalitatīvi pavadītu laiku kopā, apgūtu jaunas prasmes, atpūstos dabā un veidotu uzticamas, sirsnīgas attiecības, iegūtu unikālas, neaizmirstamas emocijas. Pēc mūsu organizētajiem pasākumiem tēvi un meitas atzīst: nekad nebijām domājuši, ka ir iespējams vienu un pat divas dienas pavadīt tik interesanti laiku kopā, bez citiem ģimenes locekļiem un telefona.

2018

Uzsākam seminārus vecākiem “Svarīgākie jautājumi un atbildes par dēlu audzināšanu”, lai skaidrotu, kāds ceļš dēlam ir jāveic, lai attīstītu vīrišķīgu raksturu un izaugtu par patstāvīgu, atbildīgu vīrieti, un kāda ir vecāku atbildība viņa ceļā uz to.

2019

Pirmā programma puišiem “50h vīrišķīga izaicinājuma” – ceļa sākums katram, kurš vēlas pilnveidot sevi un attīstīt savu autentisko vīrišķību. Tie, kuri izvēlas šo ceļu iet, iegūst vērtīgu dzīves pieredzi, unikālas zināšanas, jaunus draugus, aizraujošus piedzīvojumus, piedzīvo grūtības dažādos pārbaudījumos, paplašina savu spēju robežas un gūst pārliecību par savām spējām. Puišiem ir iespēja mācīties un iedvesmoties no dzīves gudriem vīriešiem, mūsu instruktoriem.
Šobrīd esam izveidojuši vairāku līmeņu apmācību programmu puišiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem, kurā piedalījušies jau 350 dalībnieku. Tās saturu, kvalitāti un rezultātus novērtē gan paši puiši,gan viņu vecāku.

2020

Turpinām realizēt IZDZĪVOŠANAS SKOLAS programmas, kurās līdz šim piedalījušies vairāk nekā 3500 dalībnieki – tēvi ar meitām un dēliem, vecāki, skolēni, jaunieši un pieaugušie.
Esam uzsākuši programmu arī mammām ar bērniem, jo apzināmies, ka liela daļa bērnu Latvijā diemžēl ikdienā aug bez tēva klātbūtnes un iesaistes. Šī ir iespēja mammām būt kopā ar bērniem dabā profesionālu instruktoru pavadībā, lai stiprinātu savstarpējās attiecības, iemācītos prasmes, kas var noderēt krīzes situācijās un iegūtu daudz pozitīvu emociju.